Hilta Punojm me THYERJEN E BETONIT

Çmimi: Me Marrveshje
Hilta Punojm me THYERJEN E BETONIT

Detajet

Postuar
12 maj 21:43
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bejme thyerjen e shtyllave te betonit dhe mermerit ne menyr perfekte dhe te shpejte.


Shpallje te ngjashme