Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

Çmimi: Me Marrveshje
Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina 044 198 450

Detajet

Postuar
10 nëntor 17:22
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Jap me qera Tenda , Karrika ,Tavolina per dasma.ahengje.kanagjeqe.syneti.koncerte.panaire.e ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 5 x10 dhe,6X12,transporti dhe montimi jan gratis ,,posedojn edhe ndriqim edhe nxemje . Per rezervime dhe informata lajmrohuni 044 198 450, 049198 450.


Shpallje te ngjashme