KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

Çmimi: Me Marrveshje
KANALIZIME - BEJM HAPJEN E KANALIZIMEV :banjo,kuzh

Detajet

Postuar
6 shkurt 00:31
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bejm hapjen e te gjithave kanalizimeve ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht me makineri moderne si dhe instalimin e gypav te kanalizimev ne :Banjo,Kuzhin,Kopsht si dhe instalimin e ujit sistemin gjakomin italian.
044 183 126 dhe numri Viber +38344183126


Shpallje te ngjashme