Kerkoj puntor autolarje

Çmimi: 300 €
Kerkoj puntor autolarje

Detajet

Postuar
31 mars 17:49
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kerkoj 1 puntor per autolarje me pervoj pune per larjen e autobusave dhe kamionave me makin speciale per her te par ne kosov.
Rroga 300 euro muaji.

Tel: 044 258 295
Email: [email protected]
Facebook: TRAFIKU-T


Shpallje te ngjashme