Kompani e Specializuar per Renovime Sherbime

Çmimi: Me Marrveshje
Kompani e Specializuar per Renovime Sherbime

Detajet

Postuar
15 maj 19:23
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

045 225 329
+38345225329
Punojm edhe ne Rajone si :Prishtin,Obiliq,Fushekosove,Lipjan dhe te gjithe Kosoven
Firma e Specializuar \' ben Renovimin Komplet te Objekteve,ne detaje si:
*Ngjyrosje
*Glet
*Laminat
*Parket si dhe gdhendja e parketit te vjeter
*Fasad
*Qeramik
*Termoizolim
*Hidroizolim
*Rregullimin e Kornizav Dritarev
*Instalimin e ujit
*Nivelim masiv, etj..
#ngjyra #fasada #glet #sahara #rafaello #parket #laminat


Shpallje te ngjashme