Kompani e Specializuar per hapjen dhe pastrimin e gypave

Çmimi: Me Marrveshje
Kompani e Specializuar per hapjen dhe pastrimin e gypave

Detajet

Postuar
7 qershor 2023 01:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Sherbimi 24/7
Lokacioni:Prishtine dhe Rajon
Bejme hapjen e gypave te kanalizmit ne menyr te shpejt dhe efikase dhe me pervoje te gjate pune ,hapjen e bojm ne banjo,kuzhina,oborr etj
046194980
+38346194980


Shpallje te ngjashme