LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

Çmimi: Me Marrveshje
 LINDI RENOVIM\'\' BEJM RENOVIME TE GJITHA OBJEKTEV

Detajet

Postuar
8 maj 02:24
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi


LINDI RENOVIM\'\' bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje, Knauf .Fasad ,Termoizolim,Qeramik,Hidroizolim,,Laminat ,Parket ,Glet, Rregullimin e Kornizave Dritareve , Instalimin e ujit ,Nivelizim Masiv ,si dhe Gdhendja e Parketit te Vjeter.
Ne punojm ne gjithe Kosoven
\'\'LINDI RENOVIM\'\'Firm e Specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
049 455 713
Viber +38349455713


Shpallje te ngjashme