Laminat-Parket Sherbim Profesional

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:51
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kryejm vendosjen e Laminatit dhe Parketit si dhe grryerjen dhe llakiratjen e parketit te vjeter
049455713
38349455713


Shpallje te ngjashme