MOLERI

Çmimi: Me Marrveshje
MOLERI

Detajet

Postuar
4 shkurt 06:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofroj lyrjen e baneses , lokalit , shtepin etj me ngjyra te ndryshme po ashtu bej edhe lyrjen e gilinderave te ndryshme dyerve dhe dritareve te drurit apo hekurit si dhe bej ngjitjen e tapetave te ndryshme ne mure me qmim te arsyeshem info ne tel: 044-662-961


Shpallje te ngjashme