MONTOJ PAISJE ELEKTRIKE DHE SANITARI

Çmimi: Me Marrveshje
MONTOJ  PAISJE  ELEKTRIKE  DHE   SANITARI

Detajet

Postuar
4 shkurt 06:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofroj montimin e llampave te ndryshme nderpresave banjo nderprea te ndryshem shtekera dhustera te ndryshem, ventillator te ndryshem si dhe montoj sanitari, si shole + fontan lavabor ne qeshme vintilla te ndryshem montim te bojlerit, tushbateri te ndryshme pasqyre kada ora te ujit mbushjen me uje te kalldajave me rryme dhe kontrollimi i tyre çmimi 5 evro per 1 montim , tushkabina te ndryshme 15 evro e shum pune tjera


Shpallje te ngjashme