Mallter Bejme sherbimin per objekte shtepia Mure

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
11 qershor 15:28
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kontakt: 044183126 +383444183126
Jemi kompani e specializuar per punimin e mallterit ne menyre profesionale ne Objekte te jashtme dhe te brendshme ne menyre efikase dhe te shpejte me qmime te volitshme ne Rajon
Operojm ne Prishtine -Fushekosove - Obiliq -Podujeve- dhe gjithe Kosoven.
#google #www.google.com #mallter #Kompani #sherbime #facebook #www.facebook.com #marketplace #tregu #kerko #shes #shite #blej #vetura #banese #patundshmeri


Shpallje te ngjashme