NGJYRA FASADA GLET PARKET LAMINAT

Çmimi: Me Marrveshje
 NGJYRA FASADA GLET PARKET LAMINAT

Detajet

Postuar
15 shtator 04:21
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi


Bejm renovim komplet te objekteve :si pershembull kryejm kto sherbime :Ngjyrosje, Knauf .Fasad ,Termoizolim,Qeramik,Hidroizolim,,Laminat ,Parket ,Glet, Rregullimin e Kornizave Dritareve , Instalimin e ujit ,Nivelizim Masiv ,si dhe Gdhendja e Parketit te Vjeter.
Ne punojm ne gjithe Kosoven
Firm e Specjalizuar per kto sherbime me nje pervoj te gjat pune.
049 455 713
Viber +38349455713


Shpallje te ngjashme