OXHAK PASTRUES PROFESIONIST

Çmimi: Me Marrveshje
OXHAK PASTRUES PROFESIONIST

Detajet

Postuar
11 mars 14:32
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

P A S T R O J M
OXHAQET
KALLDAJAT
KAMINAT

TEL DHE VIBER 044 476 322


Shpallje te ngjashme