Punë me bager dhe kamion

Çmimi: Me Marrveshje
Punë me bager dhe kamion

Detajet

Postuar
22 shkurt 18:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Bejme pune te ndryshme me bager dhe kamion si dhe transport dhe kemi dhe te mire per kopsht.


Shpallje te ngjashme