Punojm me bagera dhe mini bager

Çmimi: Me Marrveshje
Punojm me bagera dhe mini bager

Detajet

Postuar
2 prill 00:37
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

bejm prishjen e shtepijav te vjetrav dhe bartjen bejm hapjen e podrumav dhe hapim kanale ne qfardo madhsije krym gjdo pun qe kryhet me eskavator me marrveshje


Shpallje te ngjashme