Punom me bagera dhe mini bager

Çmimi: Me Marrveshje
Punom me bagera dhe mini bager

Detajet

Postuar
29 mars 17:15
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punojm me bagera mini bager dhe me skip bejm edhe transportin e te dheut dhe te gjitha llojeve te materjaleve


Shpallje te ngjashme