RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

Çmimi: Me Marrveshje
RENOVIME NDERTIME KOMPENZIM ME VETURA,BANESA,TROJE

Detajet

Postuar
8 prill 14:44
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

PërshkrimiNumri :046 194 980
Viber : +38346194980
Bejm Renovim komplet te Objektev te uleta dhe ndertime te Shtepiav(Objekte te uleta)me qels ne dore,dhe ofrojm ne vend te pageses me para mund ta keni mundesin ta kryeni me kompenzim te:Veturav,Banesav,Troje.etj
Ofrojm nje pune me specialitet dhe korrektesi
Punojm ne Prishtine,Fushe Kosove,Obiliq,Lipjan etj


Shpallje te ngjashme