SUPER MOLERI -RENOVIME TE OBJEKTEVE

Çmimi: Me Marrveshje
SUPER MOLERI -RENOVIME TE OBJEKTEVE

Detajet

Postuar
15 maj 19:24
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Kontakt :049 455 713
Viber +38349455713

SUPER MOLERI firm e Specializuar per Renovimin e Objektve te Brendshme dhe te Jashtme.
-Ngjyra
-Fasada
-Glet
-Rafello
-Gips Dekor
-Parket (Montimin dhe Grryerjen)
-Laminat
-Thyerjen e Mureve
-Banjo
etj


Shpallje te ngjashme