SWISS RENOVIM

Çmimi: Me Marrveshje
SWISS RENOVIM

Detajet

Postuar
22 korrik 07:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

SWR bejm renovimin e te gjitha objektev komplet :Ngjyrosje , Glet , Fasad , Termoizolim , Hidroizolim , Nivelizim , Knauf , Instalimin e Ujit , Hapjen e Kanalizimev , Qeramik , Parket si dhe gdhendim Parketin e vjeter dhe Patosi , Laminat , Rrymen , Kornizat e Dritareve , Murosje , Thyerjen e Murev dhe Betonit.

044 962 603 ose Viber 38344962603


Shpallje te ngjashme