Transportues me kamion me kran

Çmimi: Me Marrveshje
Transportues me kamion me kran

Detajet

Postuar
31 mars 17:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ofrojme Sherbime me kamion me kran ne tere territorin e Kosoves shpejt dhe sigurt. 045643381


Shpallje te ngjashme