LINA-Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan 236/17

Çmimi: Me Marrveshje
LINA-Shitet shtepia 375m2 ne Dragodan 236/17

Detajet

Postuar
1 prill 21:28
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
375 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet Shtepia: 375m2
Kati i pare - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo.
Kati i dyte - kater dhoma gjumi , wc dhe banjo, dhe terasa.
Gjithashtu ka nje lokal 40m2 dhe garazh.
Adresa:Dragodan Rr.Gjergj Balsha afer Melodia Px


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Recakut afër\'\' ETC
Kontakti: tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon\" shëno :Agjensioni LINA\" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA


Shpallje te ngjashme