Lëshohet me qira Shtëpi 580m2 B.i Diellit.

Çmimi: Me Marrveshje
Lëshohet me qira Shtëpi 580m2 B.i Diellit.

Detajet

Postuar
3 prill 00:30
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
550
Numri i dhomave
7

Përshkrimi

Shitet ose lëshohet me qira Shtëpi 580m2 në lagjen Bregu i Diellit.
Shtëpia gjendet në lagjen Bregu I Diellit, afër stacionit te fundit te autobusave 4, mbrapa objektit Princesha, është rrugë private.
Shtëpia ofron kushtet më të mira për banim si dhe ka një ndërtim luksoz.
Shtëpia ka këtë renditje
Kati përdhesë:
2. Garazha
1. Banjo
1. Kuzhinë verore
1. Dhomë
1. Dhomë kinema

Kati i I-rë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo

Kati i II-të:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. Terasë

Shtëpia është ndërtuar me një shije të veçantë dhe luksoz.
Shtëpia ka Kamin (oxhak), panela solare për ngrohje të ujit, ngrohje qëndrore me rrymë dhe me naftë si dhe rezervuar uji.
Oborr i rregulluar mirë, grill dhe verandë.

Çmimi për shitje: 510,000€
Çmimi për qira: 4,000€

ID e shpalljes: 30034

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme