Ofrohet shtepia 157m2 ne shitje te Terminal !DELTA

Çmimi: 130.000 €
Ofrohet shtepia 157m2 ne shitje te Terminal !DELTA

Detajet

Postuar
29 mars 18:02
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
157 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrohet shtepia 157m2 ne shitje te "Terminali Doganor", shtepia eshte dy kateshe ka kete renditje ne katin e pare- sallon, kuzhine, banjo dhe tri terrasa, ne katin e dyte ka kete renditje- tre dhoma gjumi dhe banjo
Ndodhet ne nje lagje mjaft te qete dhe te mire per jetese, ka infrastrukturen komplete dhe eshte komplet e mobiluar me stil, posedon dokumentacion te gatshem per perkthim tek noteri
049157113/ 049406434/ 044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"


Shpallje te ngjashme