Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

Çmimi: Me Marrveshje
Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

Detajet

Postuar
15 prill 17:32
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria):
Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari oborr :
Kati 1-Sallon,Kuzhine,banjo,garazhd,depo..
Kati 2-2 dhoma gjumi,banjo.
Kati 3-I hapur
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: [email protected]
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103


Shpallje te ngjashme