SHITET OSE NDRROHET ME BANESA

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET OSE NDRROHET ME BANESA

Detajet

Postuar
4 prill 14:27
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
310 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet shtepia 310m2 me 4 ari oborr .Shtepia ka ;Kati i 1 salon kuzhin,nje dhom gjumi,banjo,garazh si dhe kalldatoren,Kati i dyt ka 3 dhoma te gjumit nje dhom pune nje shpajz dhe dy banjo.Nxemjen me pelet dhe me rrym po ashtu ka edhe Klim dhe Sigurim alarm me Kompany Syri Grup.Shtepia gjendet rruges Prishtin - Shkup kilometri i 3 -te afer Hotel Emeraldit mbrapa auto sallon Endriti.Shtepia esht ndertuar ne vitin 2015 thuajse e kompletura mbrenda ndersa jasht duhet te izolohet.Mundesi ndrrimi me banes. Me ndrrim ka tjter qmim .


Shpallje te ngjashme