SHITET SHTËPIA 180 m²

Çmimi: 172.000 €
SHITET SHTËPIA 180 m²

Detajet

Postuar
28 janar 18:30
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

SHITET SHTËPIA MODERNE me sipërfaqe 180m²
Është e mobiluar në tërësi, me mobilie moderne dhe ka këtë renditje:
kati 1:
Qëndrimin ditorë
Kuzhinën
Banjo

Kati 2:
3 Dhoma të gjumi
Banjo/WC
Ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike dhe me dru.
Shtëpia është ndërtuar në 4 ari truall, i cili është i pajisur me fletë poseduese.
Oborr të rregulluar dhe të mirëmbajtur.
Shtëpia posedon garazhë për 2y vetura, 4 metra e gjerë, 9 metra gjatë, dhe terasë.
Shtëpia ka të instaluar kamerat dhe alarm.
Hapësirë parkimi +, prëveq garazhes.
Shtëpia ndodhet në një lokacion shumë të përshtatshëm për banim.

ÇMIMI: 172,000 €

Tel: 048 300 118
Viber/Whatsapp: +383 48 300 118


Shpallje te ngjashme