SHITET SHTEPIA 200 m² , me 6 ari truall.

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET SHTEPIA 200 m² , me 6 ari truall.

Detajet

Postuar
28 janar 18:29
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
200 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

SHITET SHTEPIA 200 m², ME 2 HYMJE, 2 GARAZHA, 6 ari TRUALL — GRAÇANICË.
SHTËPIA ka Dy hymje, është NDËRTIM i ri, e punuar dhe e rregulluar me gjithë oborr extra.

Çmimi: 150,000 €
Tel: (+383) 048 300 118


Shpallje te ngjashme