SHITET SHTËPIA 245 m²

Çmimi: Me Marrveshje
SHITET SHTËPIA 245 m²

Detajet

Postuar
28 janar 18:30
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
245 m²
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

Shitet shtëpia dy katshe + bodrum me 3 ari tokë
Lagjia \"Arbëri (Dragodan)\" përballë MiniMax-it

Shtëpia: 222 m² banim
4 dhoma gjumi
2 Banjo
Sallon me kuzhine e madhe komplet
2 Ballkona t\'mdhaj
2 Koridora
Bodrum
klimatizim
Nxemje qendrore me rrym
Roletne mrena/jashte
Kuzhinë vere me garazhd
Shupë me nje tualet
Obori i rrethekuar dhe i rregulluar
Shtepia shitet e mobiluar, e gatshme për banim.

Çmimi: 280,000€
Tel: 048 300 118
Viber/Whatsapp: +383 48 300 118


Shpallje te ngjashme