SHTËPI - 3 SISTEME TË NGROHJES QËNDRORE - KLIMË

Çmimi: 165.000 €
SHTËPI - 3 SISTEME TË NGROHJES QËNDRORE - KLIMË

Detajet

Postuar
11 janar 15:35
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shtëpia është dy katëshe me dy hyrje, 2.4 ari oborr dhe posedon :
- 2 Sallona ;
- 1 Kuzhinë ;
- 3 Dhoma gjumi ;
- 2 Banjo ;
- 2 Terasa ;
- 1 Verandë ;
-1bodrum;
Shtëpia ka tri sisteme të ngrohjes qëndrore me :
- Pelet ;
- Rrymë elektrike ;
- Gaz (plin).
Shtëpia është e klimatizuar.
Shtëpia shitet e mobiluar dhe me të gjitha pajisjet shtëpiake ( Kamina, klima, frigorifer, friz, shporet elektrik,aspirator, enëlarëse, lavatriqe,akuarium ,etj.).
Shtëpia është në emrin tim personal me të gjitha dokumentet (fleta poseduese, kopja e planit, tatimi në pronë).
Shtëpia nuk është në hipotekë.
Shtëpia ka shumë afër shkollën fillore, furrën e bukës, marketet e ndryshme, barnatoret... 35-100 metra.
Medresen e Mesme "Alauddin" dhe xhamitë 450-650 metra.
Komunën dhe tregun afër 1km.
Shtëpia është në zonën e legalizuar për ndërtim të lartë nga Komuna e Prishtinës.
Pres blerës serioz. Për çdo informatë kontakto pronarin e shtëpisë në: +383 45 587 000(+viber).


Shpallje te ngjashme