Shes Shtepi perballe Xhamise ne Dragodan

Çmimi: Me Marrveshje
Shes Shtepi perballe Xhamise ne Dragodan

Detajet

Postuar
4 prill 09:11
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
257 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet Shtepia ne Dragodan perball Xhamise ne Dragodan.
Shtepia ka: 4 dhoma, 2 banjo, kuzhine, garazh si dhe nje lokal ne katin perdhese.

Cmimi me marreveshje.


Shpallje te ngjashme