Shes shtepine ne. Prishtine qmimi lir

Çmimi: 139.000 €
Shes shtepine ne. Prishtine qmimi lir

Detajet

Postuar
12 gusht 13:28
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
240 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shes shtepine 3 kateshe.Kati i par: posedon lokal me 80m2 Kati i dyt :sallon me kuzhine,banjo,dhom gjumi dhe koridori.KAti i tret :2 dhoma gjumi ,nje sallon te madh dhe ballkoni i madh 5 me 3 .Shtepia eshte e shtruar me parket te klases se par .Shtepia gjendet ne Prishtine ne lagjen kodra e trimave afer shkolles Zenel Hajdini .RR.Qeta e Llapit.Qmimi i volitshem .Nr. kontaktues viber: +383 44 231 156.


Shpallje te ngjashme