Shiten 2 Shtepi nga 195m2 treja ne Veternik

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten 2 Shtepi nga 195m2 treja ne Veternik

Detajet

Postuar
28 janar 16:52
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
195 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Ofrohen per shitje 2 Shtepi te cilat gjendet ne Veternik lagjja Qendresa prapa Bau Marketit.
Siperfaqja: Shtepit jan nga 195m2 kurse Trualli 315m2.
Organizimi:
Perdhesa: Qendrim ditor me kuzhine, dhome gjumi, depo, banjo.
Kati 1: 3 dhoma gjumi njera dhome masterbadrom me banjo dhe garderob, banjo e perbashket, ballkon, lavandaria.
Shtepit jan me leje ndertimi prona perkthehet ne emer te blersit me kontrat te noterit ne kataster. Shtepit jan afer finalizimit, dorzohen me qelsa ne dore.
Ndertimi behet me standarte bashkohore moderne, gjitha specifikat e nderimit parashihen ne marveshje. Fasade 12cm ballina me Traventino, Instalimi i ujit me brendin Geberit, Instalimi i rrymes me Schnaider, Dritaret Trocal prodhim Gjerman 4 stinor 3 pale Xhama LLovi, Roletet Elektrike, Dyshemeja dhe Dyrt prodhim Gjerman, etj..
Çmimi 1200 € per m2.
+38349899002


Shpallje te ngjashme