Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.

Çmimi: 255.000 €
Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2, lagjja Dodona.

Detajet

Postuar
2 prill 10:02
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
420
Numri i dhomave
9

Përshkrimi

Shiten 2 shtëpi, 180m2 dhe 240m2 ne 2.5 ari truall ne lagjen Dodona.
Shtëpitë gjinden ne Lagjen Dodona, ne rrugen Ismail Dumoshi afer shkolles fillore “Gjergj Fishta”.
Shtepite ndodhen ne 2.5 ari truall dhe kanë fletë poseduese, secila shtepi ka nga 2 kate dhe hyrje te veqantë, posedojn nxemje qendrore, kamera, klima, rezervuar 2000L dhe bunar. Shtepite mund te shiten edhe ndaras. Mundesohet forma e pageses edhe me kompensim banesë dhe vetura te nje shume te caktuar.

Shtepite kane kete ndarje:
Shtepia e 1-rë 180m2 ka: 1 Sallon, 1 Kuzhine, 3 Dhoma te Fjetjes, 2 Banjo dhe 1 Ballkon.
Shtepia e 2-të 240m2 ka: 1 Sallon, 1 Kuzhine me Tryezari, 4 Dhoma te Fjetjes, 2 Banjo, 2 Shpajza dhe 2 Ballkona.

ID e shpalljes: 30053

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme