Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP

Çmimi: 230.000 €
Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP

Detajet

Postuar
24 maj 19:37
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
> 10

Përshkrimi

Shitet Shtepia ne lagjen Kodra e Trimave.
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka flete poseduese ne emer te pronarit te shtepise me dokumenta te gjitha ne rregull.
Shtepia eshte ndertuar me te gjitha kushtet me te mira per jetese dhe cdo detaj eshte menduar dhe eshte vene ne dispozicion.
Shtepia ka kete perberje:
-Oborr me hapesire me te madhe se 8 ari + shtepia(te dyja se bashku kane 9.83 ari).
-Garazh per Veture.
-2 Oxhaka(1 per nxemje ndersa 1 per dru).
-Bodrumi:
2 dhoma ndaras,njera dhome per nxemje te instaluar e pa perdorur ende.
-Kati 1:
2 Dhoma te medha + Sallon dhe Kuzhine + Banjo + Ballkon.
-Kati 2
Dhome ndeje e madhe(2 ballkona + terasa),+ Sallon dhe Kuzhine + Dhome Gjumi + Paradhome 15m2 + Banjo.
-Kati 3
3 Dhoma Gjumi + Paradhoma + Ballkon + Banjo.
-Secila dhome ka dalje ne Ballkon perpos njeres dhome ne katin e 3-te.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564-Viber
+38345609373-Viber
045/591-948


Shpallje te ngjashme