Shitet shtëpia 300m2, në lagjen Taslixhe II

Çmimi: 320.000 €
Shitet shtëpia 300m2, në lagjen Taslixhe II

Detajet

Postuar
23 shtator 21:37
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
300 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet shtëpia 300m2, në 5.50 ari truall në lagjen Taslixhe II. Shtëpia është P+2, plus garazha 180m2 ndaras, ka pozitë shumë të mirë për jetesë, hapësirë të organizuar mirë, ambient të qetë dhe oborr me gjelbrim. Ka këtë renditje hapësirash:
KATI PËRDHESE
- sallon me kuzhinë e trapezari, banjo, koridor
KATI I PARË
- 3 dhoma të fjetjes, banjo, koridori, terasa
KATI I DYTË
- 1 dhomë e fjetjes e madhe, banjo, nënkulmi, terasa e madhe 70m2
Çmimi është 320.000 euro, çmimi i diskutushëm.
Ka mundësi edhe ndrrim me banesa në qytet.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
[email protected]


Shpallje te ngjashme