Shitet shtepia P+2 me 290m2 ne Hajvali

Çmimi: 190.000 €
Shitet shtepia P+2 me 290m2 ne Hajvali

Detajet

Postuar
13 maj 13:15
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
290 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shitet shtepia P+2 me 290m2 me 3.35Ari truall ne Hajvali

Posedon:
Dhome dite
Kuzhine
5 Dhoma gjumi,
3 banjo+toilet
Tre koridora
Nje dhome e ngrohjes,
Garazhd,

Shtepija ka 3 kate dhe ka kete Renditje
Kati 1: Garazhd,Dhoma e nxemjes,1dhome gjumi,banjo+toalet dhe kooridor te madh me hapsire te veqant per maqin te lamjes e gjera tjera.
Kati2:Dhome dite me Kuzhine,Nje dhome gjumi,Banjo+toalet,Kooridor te madh dhe dy ballkona.
Kati 3:Tre dhoma gjumi ,Banjo +toalet ,Kooridor edhe 2 ballkona.
Sistemin e ngrohjes eshte i shperndare ne tere shtepin,por mungojn radiatoret,edhe ka te instaluar sistemin e pastrimit neper tere shtepin,posedon edhe nje hapsire te veqant jasht per dru apo qfare do tjeter mund te shfrytezohet,oborri me gjelbrim i rregulluar parking per 3 makina.
E ndertuar para 5 vitesh ne Hajvali komuna e Prishtines,lokacioni 150 m larg rruges kryesore ,lagje shume e qete per banim me pamje te bukur.

çmimi:190.000Euro

Nr.kontaktues:
044/301-283; (viber & whatsapp)
045/904-893
044/670-608 (viber & whatsapp)

Të gjitha shpalljet tona mund t\'i gjeni në:
E-mail:[email protected] ose Agjensioni Ylli / Real Estate


Shpallje te ngjashme