Shitet shtëpia në lagjën Janina, Prishtinë

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet shtëpia në lagjën Janina, Prishtinë

Detajet

Postuar
11 janar 15:43
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
240
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtëpia gjendet ne Lagjen “Janina”, rr. Tefta Tashko, prapa Grand Store. Shtëpia përbëhet nga: salloni (40m2), kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 dhomë pune (secila dhomë ka ballkon), 2 banjo, 1 depo, garazh për dy vetura, bodrum sa siperfaqja e shtepisë, nxemje qendrore, rrymë dhe ujë 24 orë (bunar + rezervuar uji), kopsht modern të rregulluar shumë bukur 300m2. Shtëpia është e orientuar kah lindja dhe jugu dhe ndodhet në një vend shumë të qetë për të jetuar


Shpallje te ngjashme