Shtëpi 180m2 në shitje, Lagjja Marigona Residence

Çmimi: 215.000 €
Shtëpi 180m2 në shitje, Lagjja Marigona Residence

Detajet

Postuar
2 prill 06:56
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
180 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Lagjen “Marigona Residence” dhe ka në total 180m2.
Shtëpia ka gjithsej 2 kate 137m2 dhe bodrumin 43m2. Shtëpia është tërësisht e mobiluar me mobilje të kualitetit të lartë duke ofruar komoditet për jetesë. Gjithashtu shtëpia posedon edhe oborr.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 WC

Kati i 2-të:
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Bodrumi:
| 1 Sallon
| 1 Mini Kuzhinë
| 1 Depo

ID e shpalljes: 30100

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme