Shtëpi 270m2 në shitje te Xhamia e Llapit.

Çmimi: 350.000 €
Shtëpi 270m2 në shitje te Xhamia e Llapit.

Detajet

Postuar
31 mars 07:31
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
270
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shtëpia gjendet afër Xhamisë së Llapit te shkolla fillore Emin Duraku.
Shtepia ndodhet në 3.55 ari truall dhe ka 2 kate banimi, secili nga 100m2. Shtëpia posedon edhe 2
Lokale që janë shumë të frekuentuara pasi që ndodhen menjëhere para shkollës (lokalet kane rreth
35m2 secili). Gjithashtu shtëpia posedon oborr ku mund të parkohen 2-3 vetura dhe ka ngrohje
qëndrore me dru, qymyr ose rrymë.
Shtëpia ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 4 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Ballkona
| 1 Shpajz/Depo

ID e shpalljes: 30093

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme