Shtëpi 312m2 në shitje në Lagjen Qëndresa.

Çmimi: 210.000 €
Shtëpi 312m2 në shitje në Lagjen Qëndresa.

Detajet

Postuar
17 prill 15:06
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
312 m²
Numri i dhomave
6

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Lagjen Qëndresa dhe ndodhet në 4 Ari truall.
Shtëpia ka gjithsej 2 Kate plus nënkulmin dhe është e ndërtuar me kualitet të lartë. Shtëpia shitet e mobiluar, posedon oborr, garazhë, sistem sigurie me alarm dhe kamera.
Shtëpia ka këtë renditje:
-Kati përdhesë:
| 1 Sallzon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Depo

-Kati i 1-rë:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra me banjo)
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Shtëpia posedon edhe nënkulmin i cili është momentalisht i pashfrytëzuar.

ID e shpalljes: 30102

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme