Shtëpi 350m2 në shitje në Velani.

Çmimi: 350.000 €
Shtëpi 350m2 në shitje në Velani.

Detajet

Postuar
25 shtator 11:33
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
350 m²
Numri i dhomave
10

Përshkrimi

Shtëpia gjendet në Velani afër ish Hotel “DEA”. Shtëpia gjithsej ka 3 kate banimi ku secila ka hyrje të vecantë dhe ndodhet në 4 Ari truall ku posedon oborr të mjaftueshëm dhe terracë. Shtëpia ka nxemje qëndrore më pelet por mund të ndërrohet edhe me qymyr (dru). Shtëpia ndodhet në një lokacion mjaftë të mirë për banim sepse ka qasje në qytet dhe qetësi të madhe dhe ka afër parkun e tokbauhqës dhe Gërmin.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
|1 Sallon të madhë
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kati i 2-të:
|1 Sallon të madhë
|1 Kuzhinë me tryezari
|2 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Kati i 3-të:
|1 Sallon të madhë
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

Garazhë (50m2)

ID e shpalljes: 30132

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme