Shtepi ne shitje ne Nic Holding

Çmimi: Me Marrveshje
Shtepi ne shitje ne Nic Holding

Detajet

Postuar
1 prill 21:29
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
182 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet shtepia moderne ne lagjen Nic Holding, shtepia eshte dy kateshe ka ngrohje qendrore, oborr 2.8 ari, eshte e mobiluar ne teresi dhe shitet e mobiluar, 182m2
Shtepia posedon:
- tri dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- tre ballkona
- dy banjo
- koridor
Qmimi 160 000 euro

Per me shume informata rreth kesaj oferte dhe ofertave te tjera ju lutem na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
049/ 124- 677


Shpallje te ngjashme