Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

Çmimi: 155.000 €
Shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.

Detajet

Postuar
2 prill 14:15
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
210 m²
Numri i dhomave
5

Përshkrimi

Shiten shtëpiat 210m2 në lagjen NIC në CAGLLAVICË.
Shtëpia ka 210m2 dhë është e vendosur në 3.3 - 3.7 ARI tokë.
Shtëpia ka 210m2 ku në katin e përdhesë ka 106m2 si dhe në katin e I-rë ka 104m2.

Shtëpia ka këtë renditje:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë (me dhomë të veçantë buke)
1. Banjo
1. Teracë
1. Garazhë
Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
2. Ballkona

Shtëpia ka: Ngrohjen qëndrore ( me mundësi zgjedhje Pelet, Dru apo Rrymë ), Kaminin me dru, Bunar, si dhe një oborr mjaft mirë të rregulluar dhe mirë të shfrytëzuar.
Shtëpia kë mundësi rritje kuadrature plus 78m2 e cila nxirret në nënkulm dhe e cila mund të posedoj 3 njësi plus e cila mundësohet me pagesën shtesë prej 15.000€.

ID e shpalljes: 30006

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme