BLEJM LAVATRIQE ME DEFEKT +38345212259

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJM LAVATRIQE ME DEFEKT +38345212259

Detajet

Postuar
19 nëntor 15:08
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

blejm lavatriqe me defekt gorenje beko etj
vegla per pun kuzhina me porosi vegla biciklet trotinet skuter vetura opel bmw gols shkoda ford co 2 shtepi banes lokal troall plac fusha male ara pun traktor motorr kamion kamionet bager internet or dore sanitari mobilje mobileri tenda karrika tavolina tv samsung simens bosch exolux wirpul candy gorenje beko vw volsvagen etj


Shpallje te ngjashme