FRIGORIFER GJERMAN BOMANN

Çmimi: 149 €
FRIGORIFER GJERMAN BOMANN

Detajet

Postuar
18 shkurt 10:44
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shes frigoriferin ne gjendje shume te mire i firmes gjermane Bomann.


Shpallje te ngjashme