Fritez e patateve

Çmimi: 25 €

Detajet

Postuar
12 prill 18:28
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Punon shume mire dhe eshte ne gjendje shume te mire ,eshte e leht per ta mbajtur dhe perdorur .


Shpallje te ngjashme