Friz Gorenje

Çmimi: 75 €
Friz Gorenje

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:51
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
Model Tjeter

Përshkrimi

Shes frizin 210l Gorenje ne gjendje te mire, qmimi 75€ fix


Shpallje te ngjashme