Instalim i rrymes dhe Ujit

Çmimi: 90 €
Instalim i rrymes dhe Ujit

Detajet

Postuar
21 shkurt 23:26
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Servisim per te gjitha pasijet e shtepise
Instalojm Komplet rrymen
Instalojm Komplet sistemin e ujit
Servisojm te gjitha paisjet e shtepise duke filluar nga Shporetat elektrike, bojerat e kuzhines, banjos, restoranteve dhe komanive te medha.
Hidrosanitare, qeshmet e ndryshme, sistemin percjelljes se ujit, dhe te gjitha paisjeve brenda banjove familjare dhe bizneseve, maqinat e teshave, bojlerat e te gjitha madhesive, sistemin e rezervareve te ujit etj.
gjithashtu montojm rrymen ne teresi ne objektet e reja dhe gjithashtu riparimin e kabllove te rrymes se vjetra, shtikerat, llusterat, etj.
Bejm nderrimin e sistemit te cevave te vjetra dhe ventillave te rinj, gypave, gjakominit, montimin etj.
+37744459548


Shpallje te ngjashme