Maqina Teshave

Çmimi: 90 €
Maqina Teshave

Detajet

Postuar
27 gusht 16:06
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet maqina e teshave ne gjendje te mir teknike Beko 85x60x50


Shpallje te ngjashme