Ram metali per vendosjen e rrobathareses mbi rrobalarese

Çmimi: 15 €
Ram metali per vendosjen e rrobathareses mbi rrobalarese

Detajet

Postuar
6 shtator 21:49
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Ram metali per vendosjen e rrobathareses mbi rrobalarese
Dimenzionet 61 cm gjeresia dhe 45 cm thellesia, 86 cm lartesia dhe i ka kamt me burme mundet mu qu edhe me nalt
Dimenzionet e pllakes mbi jane 65 cm me 46.5 cm


Shpallje te ngjashme